Gizlilik ve Güvenlik

Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş. web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

“Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş.’nin internet sitelerinde yer alan ilgili kısımlara telefon ve e-posta bilgilerimi serbest iradem ile verdiğime, Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş.’den gelen bülten ve bilgi mesajları ile sair bildirimleri almak üzere gayrikabilirücu kabul ve beyan ederim.”

www.mentesoglu.com.tr alan adlı internet sitesi “Aşir Efendi Caddesi Denizli Han No:83 Kat:3 Daire:316 Eminönü / İstanbul” adresinde mukim Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş.’ye aittir. Web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş. sorumlu değildir.

Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Kişisel bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Şahısların sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendileri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş., web sitesi aracılığı ile topladığı bilgileri, söz konusu kişilerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, iştirakleri ve iş ortakları dışında 3. kişilerle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Müşteri bilgileri; resmi makamlarca usulen talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

www.mentesoglu.com.tr alan adlı web sitesi içeriğinde, Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş.’ye ait olmayan başkaca internet sitelerine bağlantı veya referanslar yer alabilir. Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş. bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Bu bağlantı ve içerikler reklam amacı ve/veya müşterilerin bilgilendirilmesi amacı ile paylaşılmaktadır.

Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş. www.mentesoglu.com.tr alan adlı web sitesinin içeriği, görselleri, sayfa düzeni, dizaynlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, tasarımlar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde Menteşoğlu Kağıtçılık A.Ş.’nin ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.